В дитячому таборі «Гарт» пройшов конкурс краси

31 липня 2018 року в дитячому таборі «Гарт» було проведено конкурс краси серед дівчаток. Кожна учасниця жваво демонструвала свої вміння й обдарування.

У конкурсі взяли участь 8 дівчаток нашого міста: Анастасія ЩЕКАЛЮК , Любов НАГАЛЬНЮК , Дар’я ТІШКОВА , Оксана МАКСИМОВА , Анастасія Т УМКА , Вікторія АРАБАДЖИ , Діана БАРАНЮК та Лілія ГЛУШКО , які довели, що вони найкращі та найкрасивіші.

Hа учасниць конкурсу чекали різноманітні випробування: конкурс-візитка, конкурс талантів, конкурс-дефіле.

Заради перемоги , маленькі красуні впевнено та цікаво розказували про себе, свою родину, друзів та хобі. Читали вірші, танцювали, співали. А також намагалися вправно впоратися з дефіле. Не секрет, що кожна дівчинка з дитинства мріє бути моделлю. От і був шанс у наших дівчаток спробувати себе в цій нелегкій справі. Учасниці конкурсу, незаважаючи на свій юний вік, показали себе впевнен о та сміливо .

У складі журі – депутат міської ради Тимур ГЛУШКО, власник магазину «Гламурчик» Євген КОВТУН та президент Миколаївської ООЛМС “МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ” Євгеній НОТЕВСЬКИЙ. П еред ними постало складне завдання – кому ж віддати корону першості. О цінюва лося не лише дефіл е, зовнішній вигляд учасниць, уміння робити дивовижні зачіски, а й їхній артистизм, харизма та підготовленість до конкурсу.

По за вершенню конкурсу краси кожна учасниця отримала омріяну корону , грамоту та приємні подарунки на згадку про чудовий захід, який виповнив дітей незабутніми емоціями. Солодкими подарунками дітей порадувала й компанія «АС-АГРО» (директор Ю.О. АГРИКОВА). Конкурсантки були безмежно щасливі. А золота корона дісталася Анастасії ЩЕКАЛЮК.

Учасників заходу тепло привітав Євгеній НОТЕВСЬКИЙ, президент МООЛМС “Молодь – майбутнє нації”. Окрім того, він подякував ініціатору конкурсу, директору ІІІ зміни міського табору “Гарт” Ірині Олександрівні ПОТАПОВІЙ за професійно організований захід для дітей.

Звісно, це лише початок модельної кар’єри наших красунь, але ми впевнені, що кожна з них впоралася і з завданням на всі сто відсотків.

Бажаємо Вам, наші красуні, бути такими ж гарними, розумними та позитивними. Віримо, що в майбутньому модельний ряд України поповниться вами й ви будете відстоювати гідністьУкраїни на міжнародних конкурсах краси. Успіхів вам, наші квіточки!

Яна ЧЕРГИНЕЦЬ, корепондент МООЛС «МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *