У Первомайську знімають кіно

У Первомайську і Первомайщині завершуються зйомки воєнного роуд-муві «Рокада» (роб. назва «Road Movie Military») – це повнометражний дебют режисера Андрія Іванюка.

Фільм створюється кінокомпанією ІнсайтМедіа за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Ролі у фільмі виконують: лауреат Шевченківської премії, Народний артист України Богдан Бенюк, а також Анатолій Максим’юк, Максим Донець, Катерина Степанкова, Володимир Осадчий, Сергій Солопай, Альбіна Сотникова та Алла Мартинюк.

За словами Богдана Михайловича, події, що описуються у фільмі відтворюють один день з життя двох бійців, які автівкою долають шлях від передової до прифронтової зони Донбасу.

Як повідомляє місцевий депутат Михайло Медведчук у себе на сторінці в соціальній мережі, основна частина знімального періоду пройшла у Миколаївській області на полігоні Широкий лан, а епізоди з окупованого Донецьку знімаються безпосередньо у Первомайську.

У коментарях до допису депутата, мешканці Первомайська виказали безліч побоювань з приводу того, що не добре проводити такі зйомки саме у нас у місті – це дуже погана прикмета. Але все ж Первомайськ увійде в історію українського кінематографу, хоча і не з кращого боку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *