Первомайська міська рада звільнила заступника міського голови

Первомайська міська рада прийняла рішення про звільнення з посади заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях – Товстої Наталії Павлівни.

“Звільнити 22 вересня 2018 року Товсту Наталію Павлівну з посади заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях у зв’язку з досягненням нею граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування”, – зазначається у рішенні міської ради.

Слід зазначити, що Товста Н.П. була призначена на посаду за рекомендацією міського голови Дромашко Л.Г. у 2015 році. За інформацією наших джерел у Первомайській міській раді, в даний час, за заняття даної посади, ведеться жваве обговорення між представниками різних депутатських груп у Первомайській міській раді.

Ймовірним претендентом на посаду заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях можуть бути – Дмітрієва Тетяна Анатоліївна, місцевий депутат кількох скликань, колишній представник партіїї “Сильна Україна” (Тигипко), а зараз представник партії “Батьківщина”, особа наближена до Василя Барського. 

Другим претендентом називають Сабліну Наталію Володимирівну – екс-секретаря міської ради від “БПП-Солідарність”, яка зі скандалом залишила свою посаду, вийшла із пропрезедентської фракції у міській раді та звинувачувала Василя Барського у погрозах насильства. В даний час, вона є депутатом міської ради. 

Варто відмітити, що зайняття посади заступника міського голови, як для Дмітрієвої, так і для Сабліної, автоматично буде означати втрату депутатського мандату, оскільки сумісництво цих посад заборонено.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *