Опоблоківець Мосякін похвалив Барського і “Батьківщину” та відмовився бути секретарем міської ради

Раніше повідомлялося, що лідер «Опозиційного блоку» в Первомайську Василь Мосякин, має намір стати секретарем Первомайської міської ради. Втім, сам депутат, в інтерв’ю інтернет-виданню Первомайськ-ІНФО ,цю інформацію спростовув, підкреслюючи, що у нього немає бажання працювати секретарем при такому складі міськради. 

За словами Мосякина, велика частина міськради дестабілізує роботу влади, пропускаючи засідання сесії і т.п. Однак разом з тим він відзначає роботу фракції «Батьківщина», депутати якої регулярно відвідують сесії і голосують.

«Информация абсолютно ложная, никто это не обсуждал, и я вас скажу честно, что у меня нет желания идти работать при таком городском совете. В городском совете последние сессии показывают, что идет игнорирование работы, практически работа горсовета полностью дестабилизирована. Какая причина? Одни называют причиной то, что там «Батькивщина» верховодит, а «Батькивщина» ходит на каждые заседания, старается голосовать. А на самом деле на последние заседания из 36 приходило 21-22 депутата, а то и 19. Я не хвалю «Батькивщину», я просто говорю, что они приходят на заседания. Никто не ходит, но потом, почему-то говорят, что «Батькивщина» дестабилизирует работу горсовета», — говорить Мосякін.

Що стосується чинного секретаря міськради Сергія Бондарчука, якого, до речі, делегувала на цю посаду фракція «Оппоблока», то Мосякину доводиться вислуховувати від колег невдоволення роботою Бондарчука.

«Коллеги мне говорят: как так можно, что он (діючий секретар міськради Бондарчук, — ред.) голосует не в унисон с фракцией, не в унисон с группой, он голосует сам по себе. Я никогда не поднимал вопрос, не собирал фракцию, чтобы сказать: Сергей, ты голосуешь неправильно. Я ему лично делал замечания, что так нельзя. Я никогда не стремился идти в секретари. Я считаю, что в таком составе горсовета секретарем работать сложно. У мэра как обычно свое мнение. Постоянно сотрясают скандалы по аукционам и так далее», — заявив депутат.

Варто зазначити, що у місті Первомайську, вже давно поширилась інформацію про дружні стосунки Мосякіна В.О. (Опоблок) і Барського В.В. (Батьківщина). Незважаючи на те, що дане об’єднання  викликає багато запитань і здивування, насамперед, через офіційно протележну ідеологічну позицію цих політичних партій, в міській раді вони підтримують один одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *