Корнацький вимагає скасувати розпорядження Савченко про щоденне прослуховування гімну України і хвилину мовчання перед уроками

Народний депутат України Аркадій Корнацький назвав «ідіотизмом» розпорядження голови облдержадміністрації Олексія Савченко про щоденному прослуховування гімну України і хвилині мовчання перед уроками в школах Миколаївщини. Свою думку нардеп написав у Facebook.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Савченко кожен робочий день школярів у Миколаївській області тепер буде починатися з прослуховування гімну України і хвилини мовчання.

Корнацький назвав такі дії Савченко неприпустимими і закликав президента негайно скасувати відповідне розпорядження.

“Знову Миколаївщина виставлена на глум. Цього разу вже з геть неприпустимих діянь “губернатора”. Впровадити в школах перед уроками обов’язкове прослуховування учнями Гімну України та дотримання Хвилини мовчання – це повний ідіотизм. Який, безумовно, ні до чого іншого, крім формування в учнів зневаги й ненависті до символів державності, нівелювання змісту поминального ритуалу, не призведе. 
Ніколи не стане людина людиною – і патріотом – під примусом. 
А крім того, починати кожен учбовий день з трауру – це як з точки зору психологічного здоров’я дітей ?! 
Президент має негайно скасувати відповідне Розпорядження голови ОДА”, – написав Аркадій Корнацький.

Примітно, що раніше глава Миколаївської ОДА Олексій Савченко заявив, що у нього з нардепом Аркадієм Корнацьких нормальні робочі відносини, незважаючи на те, що він «заблокував» децентралізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *