Голова Первомайської РДА повідомив про початок ремонту дороги в селі Кінецьпіль та “пропіарив” своє керівництво

Голова Первомайської РДА Володимир Вовк, на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”, заявив що “завдяки постійній роботі в цьому напрямку (ремонт доріг – ред.) та не байдужісті керівництва області Олексій Савченко Валентин Гайдаржи Andrii Maksymenko та обласного депутата Михаил Талпа ремонт частини Р 75 яка проходить через село Кінецьпіль буде розпочато.

В той же час, Володимир Вовк додав: “що ремонт будь якої дороги вимагає коштів і часу. Інколи від початку процесу до початку самого ремонту проходить близько пів року”.

Нагадаємо, що 1 серпня 2018 року жителі с. Кінецьпіль Первомайського район вийшли на масову акцію протесту і перекрили рух на автодорозі Р-75 з вимогою провести негайний ремонт дорожнього покриття.

Редакція “Первомайськ-Спецкор” поділяє позицію людей і вважає, що саме завдяки жителям с. Кінецьпіль та їх небайдужості і активній громадській позиції, високопосадовці нарешті привернули увагу до існуючої проблеми.  Посилання в контексті на керівництво і якихось депутатів виглядає непрофесійно і некоректно.

Слід зазначити, що у травні 2018 року, Володимир Вовк, в притаманній йому манері, вже “дякував”  керівництву за початок дорожніх робіт по вул. Київській м. Первомайська. Як відомо, роботи на цій вулиці незавершені по цей час і коли будуть виконані достеменно невідомо.
Цікаво відмітити, що в коментарях під даною публікацією, люди попереджають і наголошують про необхідність проведення ремонту дорожнього покриття в селі Кінецьпіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *