Голова Первомайського “Опоблоку” хоче службове житло

Депутат Первомайської міськради, лідер «Оппоблоку», директор КП «Флора» Василь Мосякин, маючи мільйонний дохід, машини, орендуючи земельні ділянки, претендує на службове житло. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив депутат міськради від партії «Свобода» Михайло Медведчук.

«Спочатку хотів написати про дітей-сиріт, молодих інтернів, педагогів, працівників культури та інших городян-пільговиків, які потребують поліпшення житлових умов. Не буду. Залишу все на ваш розсуд. Власне, хто сказав, що директор КП, місцевий депутат і лідер опозиційної депутатської фракції не звичайна людина і не має права отримати житло, щоб «полегшити своє життя»? Декларація за 2017 », – написав Медведчук.

Зокрема, колектив комунального підприємства «Флора» звернувся до мера Первомайська Людмилі Дромашко з проханням надати службове житло їх керівнику Мосякину. В якості аргументів необхідності поліпшення житлових умов “опозиціонера» трудовий колектив відзначив, що він пропрацював на підприємстві вже 8 років. За час роботи він зарекомендував себе як важливий і відповідальний чоловік. Також було відзначено, що на сьогоднішній день Мосякин проживає в Первомайську по вул. Дніпровський, 1 з сином і колишньою дружиною. Однак, згідно з рішенням суду про розірвання шлюбу, дане житло не належить Мосякину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *