Голова Миколаївської ОДА зобов’язав школи Миколаївщини починати навчання з гімну та хвилини мовчання

Кожен робочий день школярів у Миколаївській області тепер буде починатися з прослуховування гімну України і хвилини мовчання. Відповідний наказ підписав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Про нововведення губернатор розповів у понеділок, 3 вересня, в ході відкриття Миколаївської міської школи № 36. За словами Савченко, це буде розвивати в дітях патріотизм і навчить розуміти те, які жертви були принесені заради миру в нашій країні.

«Сьогодні я підписав розпорядження, згідно з яким у всіх школах з 1 вересня перед першим уроком повинен лунати гімн України, як наш символ і повинна бути хвилина мовчання – тільки після цього можна починати навчання. Таким чином, ми будемо виховувати в нас українців – нашу націю. Щоб ми розуміли, що коли звучить гімн, потрібно стояти і співати. А коли звучить хвилина мовчання, потрібно зробити все, щоб ніби тиша зупинилася, як зупинилися серця наших з вами героїв », – сказав Савченко.

Крім того, вчасно невеликої екскурсії по школі глава Миколаївської ОДА вказав директору, що на першому поверсі біля виходу з навчального закладу повинен бути встановлений куточок пам’яті всім полеглим воїнам АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *