Голова Миколаївської обласної служби автодоріг вирішив звільнитися

Начальник Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Андрій Максименко написав заяву про звільнення. Про це він заявив в ході брифінгу в середу, 5 вересня, повідомляє інтернет-видання «Моє місто».

Нагадаємо, що Уряд затвердив перерозподіл коштів на будівництво і реконструкцію автодоріг державного значення. Так, у Миколаївській області забрали 98,61 млн грн. Інформація про це була опублікована сьогодні.

Після цього Максименко скликав брифінг на якому повідомив про своє звільнення. За словами начальника САД, про те, що у області заберуть гроші він не знав.

Після чого Максименко заявив, що написав заяву на звільнення, але готовий залишитися, якщо області повернуть 99 млн грн.

Окремо він спростував критику на адресу голови Миколаївської облдержадміністрації Савченко за недостатні зусилля в справі «добування» грошей в Києві.

“Ви просто не знаєте всіх боїв і воєн, які відбувалися за лаштунками. За кожну копійку билися, за кожну копійку воювали. Так, іноді виходило, іноді ні. Але я пишаюся і вдячний йому”, – заявив Максименко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *