День молоді у Первомайську

24 червня місто відсвяткувало День молоді.

Свято розпочалось на площі ім.Т.Г.Шевченка з показового виступу клубу бойових мистецтв «Будошин» (керівник Г.Михєєв). Просто неба спортсмени продемонстрували свої вміння, навички та майстерність.

Тим часом біля кінотеатру «Україна» розпочався конкурс краси «Перлина Первомайська». В конкурсі, що проводиться в нашому місті вже не вперше, взяли участь 7 юних первомайчанок віком від 14 до 16 років. Під час конкурсу дівчата демонстрували свої здібності, таланти, красу та інтелект у трьох виходах – «Візитна картка + творчість»; «Спорт-денс» та «Сукня на випускний вечір». Оцінювало конкурсанток журі у складі начальника управління культури, національностей, молоді та спорту міської ради Н.Олішевської, депутата міської ради Т.Глушка та голова Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації» Є.Нотевський.

 

За результатами конкурсу краси були визначені переможниці в різних номінаціях. А Перлиною Первомайська-2018 стала Марина Кріпак. Дівчата отримали призи та незабутні враження, а навзаєм подарували первомайцям гарний настрій.

Святковий вечір закінчився драйвовим рок-концертом, під час якого поціновувачів такого роду музики своїми виступами радували первомайські рок-гуртки – «Criptex», «Oblivion» та «69 кроків».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *